full screen background image
Search

Za kvalitním tetováním nemusíte jezdit kraj světa

Benešovsko sice není největším regionem v naší republice, ale to neznamená, že v něm není možné najít profesionály v každém odvětví. Spousta z nás jezdí za nákupy a službami do Prahy, jako by v Praze nabízeli obchodníci a firmy něco jiného a lepšího, než tady. V Praze jsou věci a služby dražší, ale co se týče kvality, jsou naprosto stejné, a někdy i mnohem horší. Většinou se stačí jen dobře rozhlédnout po svém okolí a najít profesionála ve svém domovském regionu. Třeba i pro tetování. Za kvalitním tetováním nemusíte jezdit až do Prahy, ale stačí zajít v Benešově do Jiráskovy ulice. Co tam najdete?

 

Babatattoo.cz – první tetovací studio v Benešově

Přímo v budově bývalého Telecomu na Jiráskově ulici se totiž nachází tetovací studio Babatattoo.cz, první tetovací studio v Benešově, založené již v roce 2010. A rozhodně se nejedná o žádné podřadné tetovací studio. O provoz se zde totiž stará jeden z nejuznávanějších tatérů širokého okolí – BÁBA. Pod Bábovýma rukama, nebo spíše pod jeho jehlami, už prošly desítky a stovky zákazníků, kteří měli zájem o vytvoření uměleckého díla na svém těle. Chcete se stát jedním z nich?

2

 

Osobitý přístup ke každému

Tetovací studio Babatattoo.cz sází na individuální přístup ke každému klientovi. Sám BÁBA se pak snaží maximálně vyhovět každému klientovi a připravit tetování přesně podle konkrétních přání. Nezáleží na tom, zda se jedná o drobné tetování, nápisy, vytvoření kompletního rukávu nebo souboru obrazů přes celá záda. S každým druhem těchto děl má Babatattoo.cz bohaté zkušenosti. O tom se vlastně můžete přesvědčit přímo ve fotogalerii tetování, realizovaných studiem Babatattoo.cz. Berte ale na vědomí, že to nejde ze dne na den. Na tetování je potřeba se předem objednat. Při první návštěvě proberete motiv, umístění, velikost a až pak bude dohodnutý termín tetování.

 

Hygiena je základ

Určitě je vhodné zdůraznit, jak je to vlastně s hygienou, ze které má strach mnoho z nás, kteří přemýšlí o prvním tetování. Babatattoo.cz využívá pro každé tetování každého klienta nové (jednorázové jehly). S odchodem každého zákazníka je jehla ze stroje vyhozena a nasazena nová pro dalšího. A barvy používá studio jed značek ETERNAL INK a PANTHERA INK. Všechny druhy disponují potřebnými atesty kvality. Opravdu není, čeho se bát.

logo

   BABA TATTOO

 

0
0