full screen background image
Search

Vyzkoušejte hotel Chopok a užijte si krásnou podzimní dovolenou

Po čas října, listopadu i prosince spousta z nás využije aspoň týden řádné dovolené a vydává se „ven z domu“ někam, kde načerpá energii ve studených měsících. Pokud přímo nečekáte na zimu a sníh, můžete vycestovat už teď v říjnu, kdy vše v přírodě hraje podzimními barvami. Jakmile listí opadne, vysoko na horách už můžete počítat i s prvními sněhovými nadílkami. Třeba v Tatrách.

 

Užijte si relax, který nabízí Björnsonka

Na Slovensku, ale také mezi těmi, kteří se do Tater rádi vracejí, je proslulý hotel Chopok s názvem Björnsonka. Nachází se v Demänovské dolině, uprostřed lyžařského střediska Jasná, dokonce přímo pod lanovkou na Chopok. Je tedy ideálním místem pro ty, kteří mají rádi lyže a všechny zimní sporty. Tady vznikl před mnoha lety tento krásný hotel, který za svou existenci prošel vývojem i rekonstrukcí. Dnes tady najdete jedinečný ubytovací komplex, v areálu je možnost ubytování v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu i v nových chatkách TREE HOUSES, které vám zajistí jedinečný zážitek z ubytování na horách.

Ubytovací kapacita je aktuálně 216 lůžek, a to včetně přistýlek.

 

TREE HOUSES – nezaměnitelné apartmány

Jestliže využijete k ubytování moderní apartmány Liptov, poznáte minimalistické dřevěné chatky umístěné přímo v lese. Materiály použité při stavbě nových částí Björnsonky jsou přírodní a zároveň inteligentní. Hlavní myšlenkou bylo mít v krásném prostředí Tater bydlení, které bude v souladu s přírodou.

K dispozici je 15 dvojchat, jež jsou odděleny akustickou stěnou a mohou fungovat jako jeden velký propojený apartmán, nebo samostatně jako dva oddělené apartmány. Chatka je určena pro čtyřčlennou rodinu – dva dospělí a dvě děti, rezervovat je možné celou dvojchatu nebo odděleně jednu chatku.

Více informací najdete na bjornsonka.sk.

0
0