full screen background image
Search

Vyhlídkové lety – adrenalin pro každého

Jakmile jednou okusíte klasický vyhlídkový let – třeba vyhlídkový let Brno, vyhlídkový let Praha nebo vyhlídkový let Ostrava, určitě budete chtít zažít

  • * noční vyhlídkový let nad Prahou, Brnem nebo Ostravou;
  • * podniknout vyhlídkový let nad Alpami;
  • * prohlédnout Prahu z vrtulníku;
  • * zamilované dvojice by si neměli nechat ujít romantický vyhlídkový let pro modré z nebe.

 

Staňte se piloty na zkoušku

Jakmile jednou díky klasickým vyhlídkovým letům poznáte Českou republiku z ptačí perspektivy, mnozí z vás budou chtít víc. Tak třeba řídit vrtulník. Právě teď máte možnost vyzkoušet si, jaké to je řídit vrtulník. Stát se alespoň na chvíli pilotem vrtulníku. Odlétá se Sazené. Poletíte celkem 60 minut, z čehož 20 minut se budete věnovat řízení vrtulníku. Celkem třikrát přistanete. Vrtulník Robinson R44 je připraven právě pro vás, stačí si zarezervovat termín. Pokud si tedy chcete vyzkoušet opravdovou svobodu při pohybu vzduchem, neváhejte si objednat řízení vrtulníku. Uvnitř kabiny budete sedět ještě s dalšími dvěma účastníky. Společně s nimi se vždy po 20 minutách vystřídáte v řízení vrtulníku. Pokud máte jiné, individuální přání, neváhejte zavolat a okořenit svůj vyhlídkový let spojený s řízením vrtulníku ještě více. Řídit vrtulník si může vyzkoušet každý, kdo dosáhl věku 16 let a neváží více než 100 kg. Řídit vrtulník si může vyzkoušet každý, aniž má jakékoliv letecké zkušenosti. Pokud si tedy myslíte, že klasický vyhlídkový let je pro vás málo, neváhejte a dopřejte si vyhlídkový let vrtulníkem společně s jeho řízením.

 

Přijďte si pro fantastické zážitky

Jak vidíte, se společností pilotemnazkousku.cz si můžete dopřát přímo fantastické zážitky. Máte jedinečnou příležitost ochutnat opravdový svět pilotů. Těšte se na individuální přístup, bezkonkurenční péči a trpělivost. Vyzkoušejte vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava či jiné vyhlídkové lety, uskutečněte lety po Evropě, staňte se pilotem na zkoušku. Udělejte radost sobě nebo někomu jinému. I o tom je život.

0
0