full screen background image
Search

Vyberte si to správné tričko s potiskem

Co si myslíte, když si koupíte tričko? Je třeba si dát pozor. Patří k nim barva trička, střih, typ tisku a typ výstřihu. Co je důležitější je mužský vkus a k jaké příležitosti bude tričko nosit. Podívejte se, jak si vybrat správné tričko s potiskem.

 

Tričko s potiskem- jakou velikost byste si měli vybrat?

Tričko, stejně jako mnoho jiných oděvů, vám může pomoci tvarovat vaše tělo. Stejně jako dobře zvolené tričko bude něco zdůrazňovat a skrývat. Pravděpodobně znáte nedostatky své postavy, použijte je k zakrytí trička, které si pořídíte na trickovy.cz. Příliš volné tričko může způsobit, že ti, kdo jej nosí, vypadají chaoticky. Délka trika je také důležitá. Měla by být dobře nastavena tak, že správná délka dosahuje horní linie kyčle.

Triko rukávu by nemělo přesahovat polovinu paže. Kromě toho může přilnout k tělu, ale nadměrné zdůraznění svalů není v souladu se zásadami dobrého vkusu. Ne vždy to vypadá dobře. Muži často kombinují trička s džíny.

 

Kvalita materiálu triček s potiskem

Kvalita materiálu jde ruku v ruce s cenou trička. Pravděpodobně hádáte, že to, které stojí pár kaček, není jedno z nejkvalitnějších. Dobré tričko stojí o několik stovek více. Pokud však používáte nákupní akce, i to nejlepší tričko s potiskem vás vyjde velmi levně. Nejkvalitnější bavlna je egyptská (vlákna ELS – Extra dlouhá svorka). Při nakupování online hledejte tato označení.

 

Jaký výstřih zvolit?

I zde byste neměli podcenit výběr. Pánská trička by neměla mít přílišné hluboký dekolt, který se hodí spíše pro dámské modely triček. Nejklasičtější výstřih trička je kulatý. A pravděpodobně také nejbezpečnější, tj. ten, který nenaruší podíl mužské postavy. K dispozici je také výstřih „V“, toto tričko vypadá dobře, když přiléhá k tělu. Ženám naopak nejvíce sedí již zmíněný výstřih do V.

 

Jaký potisk vybrat?

Pokud si chcete koupit pro svého muže nové tričko, pak nejprve přemýšlejte o tom, zda víte, jaká barva a tisk mu nejlépe vyhovují. Pokud si koupíte něco, co se vám líbí jen, je možné, že se toto tričko nebude nosit a zbytečně bude ležet ve skříni. Výběr potisku na tričku závisí na příležitosti, pro kterou bude použit. Více diskrétní tisk bude fungovat v oficiálních situacích. Potisky s komiksovými postavami a fotografiemi různých krajin, výraznými nápisy a logem vybrané značky jsou vhodné především na dovolenou a chvíle volného času nebo do práce, kde není jasně daný dress code. Mimochodem mnohé firmy dnes umožňují zaměstnancům nosit tričko s potiskem, kdy mají všichni stejný design, například logo firmy.

31
0