full screen background image
Search

Víte, že se dají koupit samostatně stolové nohy? Váš stůl bude naprostý originál

Také patříte k těm, kteří mají rádi originální kousky nábytku i jiného vybavení a rádi si je pořizujete do svých domovů? Pak byste měli vědět, že je možné koupit si samostatně různé stolové nohy a k nim pak dle vaší libovůle vybrat vrchní desku v požadovaném stylu z oblíbeného materiálu. Je zárukou, že váš stůl bude originální a jedinečný, a přitom vás nebude stát desetitisíce.

 

Vyberte si designově povedené a kvalitní stolové nohy

Je dobré znát firmu, která vyrábí úžasné a kvalitní stolové nohy, z nichž si určitě vyberete dle svého gusta. Právě takovou firmou je BigConnect s.r.o., kterou najdete na webových stránkách steelbro.cz a v reálu byste ji našli na Slovensku na adrese Harhaj 1 u Bardejova. Společnost vyrábí na Slovensku zboží putující do celého světa. Kromě kovových nohou ke stolu si zde můžete koupit i konstrukce polic a regálů, konstrukce židlí, regály na víno nebo různé doplňky.

Pokud se vrátíme k nohám ke stolu, vězte, že jde o pevné kovové stolní nohy vhodné jak pro jídelní stoly, tak konferenční stolky. V každé domácností zajistí dokonalou oporu jakémukoli stolu. K výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější materiály, čímž vám stolové podnože vydrží sloužit velmi dlouho.

 

Několik tvarů stolových nohou

Spokojeni budete i co se tvarů stolních nohou týče. Volit můžete tvar písmene U, X, Y nebo lichoběžníku, také moderní styl hairpin stolní nohy. Stolové nohy vám umožní vylepšit vzhled vašeho domu, vyrobit si stůl podle vašich představ i vylepšit stůl starý, který ztratil své kouzlo, ale vy chcete vrchní desku dál využívat, protože k ní máte mnohé vzpomínky.

Na webových stránkách Steelbro.cz vás překvapí svou rozmanitou nabídkou. Podívejte se a vyberte si nejen kovové stolní nohy, které jsou vždy vyrobeny s péčí, láskou a precizností.

3
0