full screen background image
Search

Víte, kde se obrátit s žádostí o pomoc při odhlučnění domácnosti i kanceláří ve firmě?

Měli jste možnost pracovat nějakou dobu v kanceláři, kde jste velmi často během dne poslouchali dlouhé bouchání strojů nebo neustálý „hukot“ z motorů, hluk produkující klimatizace a podobně? Anebo jste žili v domácnosti, kde vás hlukem obtěžovali sousedé, kteří si rádi pouštěli hudbu nahlas nebo měli malé děti, které od ráno do noci běhaly, dupaly, jezdily s nákladním autem…? Tak to musel být docela adrenalin. Žít v této situaci je o zdraví. Proto ji řešte ihned. Pomůže vám potichu.cz.

 

Když potřebujete odhlučnění v průmyslu

Nejen v domácnostech, ale také v průmyslu je nechtěný hluk. Proto nabízí potichu.cz spolehlivé průmyslové odhlučnění, díky kterému docílíte kýženého ticha. K dispozici jsou např. protihlukové průmyslové kryty, boxy, zástěny nebo třeba kabiny.

Potichu.cz  nabízí návrh všech projektů individuálně dle zadání zákazníků. Vždy reaguje na to, jaký hluk právě tam či jinde vadí. Jde o hlučný stroj, nadměrnou ozvěnu v prostoru, vibrace, klimatizační jednotky, tepelná čerpadla nebo odhlučnění místností a boxů?

Nabídka protihlukových materiálů je široká, je tak možné odhlučnit nadměrný průmyslový i technický hluk.

 

Řešení v podobě zvukové izolace

Mezi zájemci o odhlučnění je oblíbená zvuková izolace. Díky ní lze provést odhlučnění stěn, stropů, podlah, akustiky i průmyslu. Potichu.cz vám chce nabídnout vždy tu nejlepší zvukovou izolaci, která je u nás dostupná. Specializuje se na vyhledávání moderních materiálů na evropském trhu, aby mohla nabídnout klientům nejvyšší výkon zvukové izolace při nejmenší tloušťce.

Zvuková izolace zvuko izoluje hluk. Její dělení podle kategorií je ale poměrně komplikované, může se jednat o zvukovou izolaci pro odhlučnění stěny, podlahy, stropu, utlumení hluku z chůze, snížení ozvěny.

Více informací najdete na potichu.cz.

0
0