full screen background image
Search

Víte, jaké reklamní předměty nejvíce zapůsobí právě na vaše zákazníky?

Reklamní cetky už nikoho nezaujmou. Žvýkačky s vaším logem, párátka nebo třeba čajové sáčky, které po prvním použití putují do koše příliš velkou stopu v mysli potenciálního zákazníka neudělají. Při výběru správných reklamních předmětů je proto důležité řídit se především jejich použitelností.

Nejdříve si zapamatujte, že není nutné obdarovávat vaše klienty za každou cenu. Nicméně přívětivé reklamní dárky ovlivňují vztah lidí okolo vás k vaší firmě a pomáhají budovat její pozitivní obraz. To velmi oceníte v případě, že se vaše firma dostane do potíží, které čas od času potkají každého podnikatele. Stačí drobné zaváhají a důvěra klientů klesá. Pokud si je předtím šikovným způsobem nepojistíte.

 

Hlavní cíl: potěšit

Zajímá vás, jaké reklamní předměty patří dnes k těm nejžádanějším? Máme pro vás šikovný seznam:

  • trička
  • psací potřeby
  • hrnečky
  • klíčenky
  • diáře

Podmínkou je nejenom jejich prvotní krásný vzhled, ale především dlouhodobá užitnost. U textilu proto volte vždy kvalitní termolis na sublimační potisk, u psacích potřeb se zase soustřeďte na kvalitní plast, který nepraskne po prvním jemném nárazu.

 

Chtějte kvalitu, která dlouho vydrží

Pamatujte si, že lidé nikdy nevyhazují předměty, pokud fungují, a to platí i o těch reklamních. Chcete-li mít v tomto ohledu jistotu, můžete vsadit i na výrobu těchto šikovných propagátorů vaší značky svépomocí. Dobrým tipem pro začátek mohou být třeba profesionální lisy na textil. Můžete si tak sami a snadno vytvořit zásoby reklamních triček, ale i mikin nebo třeba látkových ubrousků doslova za pár šupů. Získáte tak atraktivní odměny do soutěží i příjemný dárek pro zákazníky, jehož výrobu v nákladech prakticky ani nepocítíte.

Vstupní investice se vám tak velmi brzy vrátí v mnoha ohledech. Vyzkoušejte to a uvidíte sami!

0
0