full screen background image
Search

Tvorba kvalitního eshopu není snadná. Svěřte ji profesionálům!

Přístup k internetu je dnes naprostou samozřejmostí. Využívají ho nejen dospělí v produktivním věku, ale také děti a nemalá část seniorů. Téměř každý u sebe navíc v podstatě nepřetržitě nosí chytrý telefon, díky kterému je možné připojovat se k síti i prostřednictvím veřejných wi-fi. Drtivá většina operátorů také nabízí cenově přijatelné datové tarify, které poskytují dostatečný objem dat minimálně pro přístup do e-mailu, na běžné vytvořené webové stránky a k sociálním sítím. Nelze se tedy divit, že je internet pro nemalou část populace hlavním zdrojem informací všeho druhu. A výrazně stoupá i počet těch, kteří namísto kamenných prodejen nakupují v eshopech a internetových bazarech.

 

Prodávat přes internet se vyplatí! Dokonce i v případě, kdy máte kamennou provozovnu

Důvodů, proč využívat k prodeji eshop, je celá řada. Těmi hlavními jsou nízké náklady na provoz a možnost oslovit mnohem širší okruh zákazníků. Zatímco kamennou provozovnu běžně navštěvují hlavně lidé z jejího nejbližšího okolí, do e-shopu může nahlédnout úplně každý bez ohledu na místo bydliště a aktuálního místa faktického pobytu. Nakupující v e-shopu navíc nejsou limitováni žádnou otevírací dobou – zboží si mohou vybrat v libovolnou denní i noční hodinu z pohodní domova, během cestování hromadnou dopravou nebo třeba o přestávce v práci. Zboží v internetovém obchodě není třeba vyrovnávat do regálů; stačí ho naskladnit a poté distribuovat jednotlivé objednávky. Kontakt se zákazníky lze řešit e-mailem, prostřednictvím chatu nebo telefonicky, snižují se tak i nároky na počet zaměstnanců.

 

Tvorba kvalitního e-shopu je cestou k úspěchu i během období pandemie

V době, kdy jsou mnozí prodejci kvůli pandemii koronaviru nuceni do odvoláni přerušit provoz svých prodejen, jsou e-shopy cestou, jak pokračovat v podnikání. Profesionální vytvoření web stránky a tvorba kvalitního e-shopu jim pomohou k udržení zákazníků a dosažení zisku i v těžkých časech.

0
0