full screen background image
Search

Tetování jako vánoční dárek? Ano, ale …

Tetování už dávno ztratilo punc něčeho špatného a stala se z něj spíše módní záležitost. Když se rozhlédnete ve svém okolí, bude mít kérku nejeden člověk. Tetování se zkrátka stalo běžnou součástí života a svou ozdobu si na těle nosí mnoho z nás.

V období Vánoc hledáme dárky, které by naše blízké potěšily. Poukaz na tetování může být pod stromečkem příjemným překvapením i udělat velkou radost, je však potřeba si rozmyslet, komu ho máme v plánu darovat. „Dárkové poukazy na tetování jsou velmi oblíbené a žádané. Zkuste si ale nejdříve položit pár otázek, ať jste si jistí, že poukaz bude opravdu vítaným dárkem“ radí tatér Mirek z Loner Tattoo.  Známe jeho přístup k tetování a zdobení těla barvami? Patří k těm, kteří už nějakou kérku mají, nebo je teprve ve fázi rozhodování? Známe vlastně jeho názor na tetování, nebo si jen myslíme, že je to pro něj to pravé a přitom jsme se zapomněli zeptat, zda nepatří k zarytým odpůrcům? I to se může stát, proto prvním pravidlem je vždy to, zda poukaz najde využití a udělá radost.

Pro milovníky tetování, kteří už nějakou kérku mají, je dárkový poukaz vhodnou volbou. Většinou totiž jedno tetování nestačí a chcete jich víc a víc. Někteří odborníci mluví o závislosti, ale nebude to až tak horké, prostě se nám to jen líbí a je škoda mít jen jedno, když jich může být několik. Motiv si většinou umí vybrat sám, případně si ho i nakreslit a s tatérem se snadno domluví díky tomu, že už ví, co chce.

Druhá skupina jsou ti, kteří nad tetováním teprve přemýšlí. Líbí se jim, chtěli by ho, ale mají různé obavy, neumí si vybrat motiv nebo místo na těle nebo se prostě nemůžou rozhodnout udělat ten první krok. Pak je právě poukaz může lehce popostrčit k tomu, aby našli odvahu a nějakou tu kérku si nechali udělat. S návrhem nebo nakreslením motivu tatér rád pomůže, někteří nerozhodní ještě nemají úplně promyšleno, co a kam by chtěli. Je dobré nechat si od zkušeného tatéra poradit a pomoci s výběrem.

Třetí skupina nemá tetování ráda, nelíbí se jí a tak nemá smysl jim cokoli z této oblasti vnucovat, svůj názor třeba změní časem nebo taky nikdy. A pokud tím obdarovaným chcete být vy? Není nic jednoduššího, než svým blízkým svoje přání tak trochu napovědět. Vy budete mít radost z dárku, který jste chtěli, a oni si ušetří práci s vymýšlením a hledáním. Tetování je navíc dárek trvalý, nezkazí se, nerozbije, nezničí, máte ho napořád. Prostě ideální vánoční dárek 🙂

21
0