full screen background image
Search

Přímočaré pohony výborné kvality z nedalekého Slovenska

Pokud máte společnost, která se zabývá uskladněním zboží, výrobků, nebo přepravou, případně vyrábíte cokoli, co potřebujete kontrolovaně posunovat, zdvihat nebo vyklápět, určitě potřebujete přímočaré pohony. Na Slovensku funguje společnost FORIN s.r.o., která se zabývá výrobou přímočarých pohonů i spoustou dalších mechanismů. Kvalitně, levně a precizně vyrábí praktické pomocníky pro mnoho zemí světa.

 

Důmyslnost přímočarých pohonů

Jestliže se podíváme na zmiňované kvalitní přímočaré pohony TMP, ty od FORIN mají velkou výhodu v samosvornosti po zastavení hnací jednotky. Jestliže dojde současně k zapojení více jednotek, lze jejich mechanickým propojením dosáhnout přesný synchronní zdvih, a to i při různém zatížení jednotek.

Pohonná jednotka je funkční ve všech polohách. Hranaté těleso pohonu má upínací otvory na dvou stranách ve směru šroubu. Konstrukce pohonu je založená na závitovém převodu a pohyblivé struktuře s trapézovým závitem.

Pohonné jednotky se dodávají ve dvou provedeních závitového převodu – standardní převod SP na jednu otáčku závitové hřídele vykoná šroub axiální zdvih 1 mm. Druhým typem je převod L na jednu otáčku závitové hřídele vykoná šroub axiální zdvih 0,25 mm. Max. povolené otáčky závitové hřídele jsou 2800 ot/min.

Na požádání se pohonné jednotky dodávají pro různé zdvihy. Jednotky mohou být vyhotovené bez pohonu nebo spojené do celku s elektromotorem. Pokud jde o typ s elektromotorem, dodává se mezikus podle elektromotoru.

 

Další výrobky od společnosti Forin

Poptávat můžete u Forin skutečně kde co. Kupříkladu spolehlivé lineární vedení podle vašich požadavků, elektromotory jedno nebo tří fázové, čelní paralelní převodovky PM – PR – PC, planetární převodovky, kuželové převodovky, elektromotory STM, GSM, TRAMEC, SJT, Pack Trade, Siemens…

0
0