full screen background image
Search

Praskacím cigaretám neodzvonilo! Vychutnat si můžete až 10 příchutí

Staré dobré praskací cigarety se již dávno přestali vyrábět. Mnoho lidí je milovalo a po skončení výroby jim hodně chybí. Jestli mezi takové jedince patříte, měli byste se podívat na speciální kuličky s příchutí, které můžete velmi jednoduše a během pár vteřin aplikovat do klasické cigarety a užít si tak svůj oblíbený druh cigaret. Jak na to?

 

Možnost pro každého fanouška praskacích cigaret

Nezáleží na tom, jestli potřebujete náplň do klasických cigaret nebo pro náplně heets. V obou případech si užijete svou oblíbenou příchuť. Aplikace je přitom velmi rychlá a zabere vám pouhých 5 vteřin. Praskací kapsle zachutnají všem a můžete si vybrat až z 10 různých příchutí. Až si je budete kupovat, měli byste myslet na pár zásadních věcí. Kuličky jsou:

  • 100 % veganské,
  • vyrobené z přírodních materiálů,
  • máte 2 možnosti aplikace,
  • zavést je můžete do každé cigarety.

 

Příchutě, které si zamiluje každý

Mentolovou chuť v praskacích cigaretách zná každý. Obrovskou výhodou je, že si můžete nyní zakoupit i jiné. Mezi dostupné chutě patří nyní tradiční mentol, borůvka, jahoda, jablko s mentolem nebo hroznové víno. Vychutnat si ale můžete také exotické liči nebo meloun. Na výběr máte také příchutě nápojů, jako je cola nebo zelený čaj. A nakonec mix všeho dohromady.

 

Aplikace je úžasně jednoduchá

První možností, která vám pravděpodobně zabere trochu času (hlavně na začátku) je dřevěná palička. Na jedné straně je špičatá. Tou částí vyhloubíte ve filtru dírku. Poté prsty vložíte kuličku a tupým koncem paličky ji zastrčíte dovnitř. Poté máte hotovo. Než se tento proces naučíte, může to chvilku trvat a musíte také myslet na to, jestli máte paličku neustále s sebou.

Máte ale ještě druhou a mnohem rychlejší možnost. Aplikátor MRblast si jednoduše připevníte na klíče a jeho použití zabere pár vteřin. Jednou částí filtr propíchnete a do druhé části dáte kuličku podle svého výběru. Potom i tuto část nasadíte na filtr, čímž se kulička dostane dovnitř. Poté už si můžete vychutnat vybranou příchuť a užít si své oblíbené cigarety!

0
0