full screen background image
Search

Potřebujete pomoc při hubnutí? Stačí zajít na pobočku!

Pokud chcete vést spokojený život, musíte se věnovat svému tělu. Jestliže budete obézní, budete pravděpodobně i nemocní. Trápit vás můžou nejen potíže se zažíváním, ale dříve či později se jistě dostaví i problémy s klouby, může u vás propuknout cukrovka apod. S takovými potížemi se jen těžko budete moci radovat ze života. Na hubnutí není nikdy pozdě – pokud chcete být fit a hubnut zdravě a rychle, můžete navštívit pobočku společnosti Svět zdraví v Benešově. Proč se spolehnout právě na jejich pomoc a co vše vás čeká?

 

7479-1Svět zdraví pomáhá hubnout zdravě a bez jo-jo efektu

Možná jste se už někdy v minulosti pokusili zhubnout, ovšem tvrdě jste narazili. Věřte, že hubnutí podle různých „zázračných“ diet, tabletek či rad od kamarádů, může jen uškodit. Pokud má být hubnutí efektivní, je třeba začít od základu. Důležitá je především změna jídelníčku, ale nemusíte se bát – i z běžných potravin je možné vytvořit dokonalý jídelníček, který vám při hubnutí pomůže. Právě na těchto důležitých pravidlech stojí služby společnosti Svět zdraví a využít je můžete i vy.

 

 

Hubnutí, které je „šité na míru“

Pokud se rozhodnete navštívit Svět zdraví, je to první správný krok na vaší cestě za spokojenějším životem. Poradci vám totiž pomohou nastavit vše tak, aby bylo i vaše hubnutí snadné a především zdravé. Nejprve vás čeká vyšetření na speciálním přístroji, díky kterému bude určen vás metabolický věk, obsah tuků, svaloviny a vody v těle. Následuje přímá konzultace s poradcem, který vám sestaví vyvážený nutriční jídelníček a poradí, jak správně hubnout. Poté už nic nebrání tomu, aby vaše kila úspěšně mizela. Během hubnutí však musíte docházet na pravidelné konzultace.

7459-02

Svět zdraví je tu pro ženy, muže i děti. Stačí opravdu jen chtít.

 

Více informací nejdete na www.svet-zdravi.cz, na pobočku můžete i zavolat a objednat se – telefon na recepci Světa zdraví PROLINIE Benešov je 727 982 485.

0
0

TAG