full screen background image
Search

Pomocníci do skladu i domácnosti, kteří vám šetří záda

Ve své domácnosti potřebujete těžké věci přemístit jen výjimečně, například při rekonstrukci nebo přístavbě. Pokud máte svou živnost, malý bar nebo sklad firmy si ale můžete hodně sil ušetřit, když si náklad popovezete a nebudete vše řešit ručně.

Co se váhy a námahy týče, je jedno, jestli podnikáte ve stavebninách, psích granulích nebo vozíte basy s limonádami do kiosku. Ve všech případech musíte těžký a vcelku objemný náklad dostat odněkud někam a pokaždé riskujete, že si hnete se zády nebo jinak ublížíte. Jednoduchým řešením jsou manipulační vozíky využitelné především na rovných plochách skladů nebo kanceláří. Těžké věci na kolečkách převezete tam, kam potřebujete.

Pokud se váš sklad nebo odkládací prostory nachází pod či nad úrovní a dostanete se k nim jen po schodech, je lepší pořídit rudl na schody, který vám práci opravdu ulehčí a především dokážete během jedné cesty přenést více zboží. Výhodný tak je především do barů či restaurací, kde se neustále nosí sudy a přepravky a často jsou uloženy právě pod úrovní terénu.

Většina provozoven i firem pak řeší stejný problém, a tím je nedostatek místa. Ve skladu jsou úzké uličky, málo prostoru pro pohyb i možnost uskladnění dalšího nářadí. Cokoli, co se zrovna nepoužívá, tak může skončit zarovnané pod krabicemi a sloužit jako další odkládací prostor do doby, než bude potřeba to použít. Pak si přiděláme práci, protože musíme vše přeskládat. Pro tyto situace je vhodné zvolit rudl skládací, který není na prostor náročný a vejde se i do těch nejmenších skladů. V době, kdy se nepoužívá, jej jednoduše složíte a bude přitom kdykoli připravený k použití. Vozík i rudl dokáže ušetřit mnoho vašich sil a chrání také vaše zdraví, můžete si díky nim i ulevit od neustálé bolesti zad a nedostatku energie na potřebnější věci.

0
0