full screen background image
Search

Podnikejte na Slovensku bez obav z byrokracie

Ke Slovensku máme stále jiný vztah, než  ostatním zemím Evropy. Nejen, že si s jeho obyvateli navzájem rozumíme, ale bývali jsme jeden stát a tak nás spojují i podobné názory a zvyky. Proto je podnikání u našich sousedů tak oblíbené.

Pokud máte firmu a podnikání se daří, nejspíše začnete uvažovat nad rozšířením právě na Slovensko. Nebo jste se přestěhovali a podnikat chcete teprve začít. Představa všech formulářů, které jsou potřeba k založení firmy, obíhání úřadů, zdlouhavé cesty a stání ve frontách s následným čekáním na vystavení všech potřebných dokumentů je běh na několik týdnů. Rychlejším řešením jsou výhodné ready made s.r.o. s níž můžete být jednatelem své firmy již během pár hodin. Princip je jednoduchý, společnosti jsou již předzaložené, tedy mají aktivní IČO, DIČ a splacené základní jmění a vy tak kupujete již hotovou společnost.

Tento postup je nejen rychlejší, než osobně zakládat novou společnost, ale je i nejjednodušší formou, jak na Slovensku začít podnikat. Ze seznamu nabízených společností si vyberete tu, která vás zaujala, rezervujete si ji a dodáte potřebné nové údaje, jako je majitel, jednatel nebo případná změna sídla. Smlouvy k prodeji zajišťují advokátní kanceláře a firmy nevykonávají žádnou činnost jsou naprosto čisté a připravené pro vás a vaše podnikání. Pak už stačí jen podepsat smlouvu a můžete okamžitě začít podnikat na Slovensku. Stejně jako u nás, i v zahraničí je vhodné získat ochranné známky na své logo, slogan nebo vyráběné produkty.

Pak už se můžete bez obav pustit do plnění svého snu a rozjet podnikání naplno. K povědomí o vaší firmě přispěje reklama, inzerce i kvalitní a zajímavé webové stránky, které potencionálním zákazníkům představí vás a vaše produkty a přivedou tak do vaší firmy další klienty.

0
0