full screen background image
Search

Obuv pro zdravotníky – obuv pro práci s úsměvem na rtech

Na zdravotnický personál jsou kladeny nemalé požadavky. Proto je dobré, že na ně pamatuje jak obuvnický průmysl (obuv pro zdravotníky), tak také průmysl oděvní (pracovní oděvy Dickies). Říká se, že zdravotní sestry, lékaři a lékařky by měli být empatičtí, srdeční, milí. Že zdravotní sestry obzvlášť by měly rozdávat nejen léky, ale i úsměvy.

 

Pacienti by si přáli

  • aby zdravotní sestra, vkusně oblečená do slušivých pracovních oděvů Dickies, byla jakýmsi andělem, kterému se mohou se vším svěřit, na kterého se mohou bezmezně spolehnout;
  • zdravotní sestra by podle pacientů měla umět dokonale naslouchat, měla ke každému přistupovat individuálně;
  • zdravotní sestra by měla být opravdovou sestrou všech a měla by být zdravotní sestrou tělem i duší;
  • zdravotní sestra by na sobě neměla dát znát žádnou únavu. A to ani tehdy, když má před koncem své služby unavené nohy, byť naštěstí obuté v pracovní obuvi Scholl zdravotní, zdravotní obuvi Santé nebo obecně obuvi pro zdravotníky.

Uznejte, že je toho na jednoho člověka, na jednu křehkou ženskou duši, až moc. Ale ony to přesto zvládají.

 

Vsaďte na zdravé obouvání

Nejen zdravotnický personál, ale třeba také kuchaři a kuchařky, mívají sklon k plochým nohám. Ten sice může být dán dědičnými dispozicemi, ale nejčastější příčinou plochých nohou je nevhodný životní styl, přetěžování nohou a hlavně špatné obouvání. Proto by i páni kuchaři ve slavnostních kuchařských rondonech, dámy kuchařky v bělostných pracovních oděvech do kuchyně, stejně jako lékaři, lékařky, zdravotní sestry a veškerý zdravotnický personál měli pamatovat na zdravé obouvání. Totalprotectwhite.cz na všechny tyto lidičky myslí a nabízí jim obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé, pánské zdravotní pantofle, obuv pro zdravotníky.

0
0