full screen background image
Search

Objevte úspěšnou a oceňovanou rodinnou pražírnu kávy Ebenica Coffee ze Slovenska

Slyšeli jste už o uznávané pražírně kávy Ebenica Coffee, kterou najdete v Modre na Slovensku? Pokud ne, pak vězte, že začínala úplně „od píky“ a za dobu svého působení se vyšvihla mezi kvalitní pražírny, které vyhledávají lidé i společnosti z široka daleka. V nabídce najdete velké množství káv, a tak si vyberou milovníci hořké, silné, výrazné kávy, ale také ti, kteří v kávě rádi cítí např. tóny čokolády nebo jiných lahůdek.

 

Slovenská pražírna kávy blíže

Pojďme se podívat, jak tahle malá, ale úspěšná pražírna kávy vznikla. Lví podíl na jejím zrodu má pan Marek Fajčík, který našel kus velkého odhodlání, pořídil si krabici knih o kávě i jejím pražení a začal experimentovat. Společně s manželkou o kávě stále diskutovali, s bratrem prožili první baristické počiny. Do dění kolem kávy se zapojili svého času i rodiče pana Fajčíka, a nechyběli ani kolegové, kteří vzali snahu vybudovat skvělou a úspěšnou pražírnu kávy za své. Snaha a píle všech těchto osob přinesla ovoce v podobě spousty ocenění, které se svou kávou sbírají. Již neobsluhují jen jeden pražicí stroj, ale rovnou dva. Menší a větší, kdy upraží v menším 15 kg kávy na jedno pražení a ve větším 45 kg kávy.

 

Ochutnejte kávu dle svého gusta

V e-shopu na vás čeká lahodná výběrová káva, ať už si chcete dopřát silný šálek nebo hledáte typ kávy s nízkým či nulovým obsahem kofeinu. Své ocenění si nese z let 2013, 2019 a 2020, kdy se stala vítězem Coffee Review a Great Taste. Díky tomu se stala slovenskou pražírnou, která vyrábí jednu z TOP10 espresso káv Evropy a vy si ji můžete kdykoli vychutnat, stejně jako další výborné kávy.

Navštivte e-shop, ale také blog, kde najdete mnoho užitečných i překvapivých informací o kávě, jejím správném skladování, o vlivu na naše zdraví, o popíjení kávy v těhotenství… více na ebeneca.cz.

0
0

TAG