full screen background image
Search

Nový bateriový svět Kärcher

Používáte baterie? Moderní doba směřuje k bateriím. Na baterie již běží mnoho pomocníků do domácnosti i na zahradu. Ale co kdyby baterie dokázaly odolat nárazu, vlhkosti, samy se vypnout v momentě, kdy jsou nabité a ukazovat vám čas, který vám na práci ještě zbývá? To by se asi líbilo většině z nás. Nový bateriový svět prezentovala na tiskové konferenci 5. 3. 2020 společnost Kärcher.

Na úvod představila jednatelka Milada Skutilová novou strategii společnosti. Jana Bezoušková, interní školitel společnosti Kärcher pak navázala krátkým představením novinek. V momentu, kdy přednášející záměrně upustili baterii na zem, redaktoři užasli. Takto netradičně prezentoval Kärcher odolnost svých baterií. Upozornil zejména na odolnost proti nárazu, odolnost proti vodě a technologii REAL TIME, kde baterie ukazuje zbývající dobu práce. Po několika úvodních příspěvcích následovaly praktické ukázky.

Malebné prostředí Veslařského klubu na břehu Vltavy v centru Prahy umožnilo pojmout konferenci v duchu workshopu. Redaktoři si s obrovským zájmem vzali do ruky bateriové travní a strunové sekačky a multifunkční vysavače do auta i na úklid okolo domu. Travnaté plochy okolo veslařského klubu nebyly nikdy čistší a uklizenější. Krásné prostředí a slunečné počasí umožnilo vyzkoušet i bateriové tlakové myčky. Z praktických ukázek, kdy novináři mohli lehkou tlakovou myčkou umýt zablácená kola nebo verandu, byly nadšení. Kdo si vzal do ruky některý z fukarů nebo zahradních vysavačů nedokázal se od úklidu listí a hoblin odtrhnout. Mnohé nadchly i nůžky na živý plot a aku nůžky na větve, zejména když si mohli nůžkami odstřihnout plody „stromu salámovníku“.

Tisková konference měla obrovský ohlas, redaktoři ocenili možnost vzít si přístroje do ruky a zkusit si s nimi pracovat. Kärcher tak nastartoval nový bateriový svět.

www.karcher.cz

0
0