full screen background image
Search

Na svém vyhlídkovém letu klidně foťte jako o život

Máte už nějaký ten vyhlídkový let za sebou a spíše než vlastnímu pozorování krajiny pod sebou byste dali přednost fotografování? Na své si přijdete jako laičtí fotografové i jako fotografové profesionálové. Je to tak – při vyhlídkových letech je možno fotit i natáčet.

 

Let hornoplošníkem

Naprosto dokonale se fotografuje a natáčí při vyhlídkovém letu Brno, vyhlídkovém letu Praha nebo vyhlídkovém letu Ostrava, pokud probíhá v hornoplošníku.

  • Že nevíte, co je to hornoplošník? To je letadlo, které má křídlo umístěné nahoře na trupu. Nebude vám tudíž zaclánět ve výhledu.
  • A co se smí při vyhlídkovém letu fotit? To je jednoduché. Prakticky všechno, co se vám bude líbit, co vás zaujme.

Pokud se na svůj vyhlídkový let vydáte letadlem typu Cessna, budete moci dokonce fotografovat nejen přes okna kokpitu, ale přímo škvírou odklopeného okénka na předním sedadle. A to už je panečku něco!

 

Nečekejte na Ježíška

Vzhledem k tomu, že trasy vyhlídkových letů Brno, vyhlídkových letů Praha i vyhlídkových letů Ostrava vedou spoustou zajímavých míst nejen nad samotnými městy, ale i nad jejich krásným okolím, nouzi o objekty k fotografování rozhodně mít nebudete. Jako korálky na šňůrce navlečené se pod vámi budou vinout hrady a zámky, vlnit řeky, tyčit hory a podobně.

  • Tak například při vyhlídkovém letu Brno se vám otevře pohled na překrásnou Pálavu a Lednicko-Valtický areál.
  • Když se rozhodnete pro vyhlídkový let Ostrava, ohromí vás majestátné Beskydy i návštěvníky často opomíjený hrad Hukvaldy.
  • Pokud jde o vyhlídkový let Praha – dostane vás Karlštejn, Velká a Malá Amerika, stejně jako Houska, Kokořín nebo Bezděz.

A protože co nevidět zavoní vánoční stromeček, nečekejte, jestli vám Ježíšek nebo někdo jiný udělá radost. Naložte si svůj vlastní dárek, naložte si vyhlídkový let.

22
3