full screen background image
Search

Mobilní aplikace InCity určená pro chytré telefony a tablety v Benešově zdarma

Aplikace, která je určena pro obyvatele i návštěvníky města, je již nyní ke stažení, a to standardně prostřednictvím virtuálních (aplikačních) obchodů Google Play a App Store.

„Občané i turisté mají nyní možnost čerpat ty nejaktuálnější informace o městě i ve svých mobilních zařízeních. Najdou zde pohromadě všechny důležité informace, které jsou zveřejněny na webových stránkách Města a Městského úřadu nebo na turistickém portálu“, představil aplikaci místostarosta města T. Podhola.

 
Projekt schválila Rada města, která jeho vznik podpořila částkou 40 tisíc korun. Důvodem, proč tento projekt podpořit bylo především to, že standardní webové stránky jsou pro zobrazení na mobilních telefonech či tabletech uživatelsky komplikované a nelze při tomto zobrazení využívat veškerých dostupných funkcí, které právě mobilní telefony či tablety umožňují. Ve stažené aplikaci jsou uvedené informace a údaje doprovázeny mapovými a navigačními funkcemi.

 

A co aplikace InCity nabízí?

Například přehled aktualit, které jsou zveřejňovány na městském webu a automaticky se do aplikace stahují, stejně tak jako přehled informací z úřední desky.
Uživatelé zda naleznou i přehled akcí, který je čerpán z kalendáře akcí z turistického portálu města, ale i další turistické informace a atraktivity. Uživatel rovněž získá lepší přístup ke kontaktům a dalším údajům městského úřadu nebo dalším institucím. V sekci „Městské služby“ je také možné hlásit závady. Občané tak mohou hlásit závady, nedostatky nebo nepořádek ve městě s vyfocením a zasláním popisu.

ikona-incity

0
0