full screen background image
Search

Máte střešní okna zastíněna tak, že je vám v podkroví příjemně?

Dávno pryč jsou doby, kdy byla střešní okna znevýhodněna v tom, že se k nim nedala koupit stínicí technika v dostatečně velké nabídce. Dnes už si ke střešním oknům můžete dokoupit mnohé příslušenství, a tak se budete uvnitř cítit v soukromí, bezpečí, když budete chtít, zabráníte slunci vniku nebo interiér ochráníte před hmyzem.

 

Venkovní screenová roleta pro střešní okna

Ať už máte střešní okno v obýváku, kuchyni, na chodbě nebo třeba v ložnici, bude se vám hodit moderní venkovní screenová roleta pro střešní okna. Na vyzkoušení budete mít třicetidenní lhůtu, a pokud vás produkt nepřesvědčí o svých kvalitách, můžete jej vrátit. K tomu ovšem jistě nedojde, venkovní screenové rolety pro střešní okna se těší velké oblibě.

Venkovní markýza na střešní okno je nejefektivnější způsob, jak se ochránit před letním horkem. Dle zkušeností totiž materiál umístěný mimo střešní okno brání zahřívání podkrovní místnosti ve větší míře, než když je stínicí roleta umístěna uvnitř místnosti. Venkovní markýzy Termotech V20 a V25 umístěné mimo střešní okno blokují sluneční paprsky dříve, než dojde k jejich dopadu na skleněnou tabuli.

 

Vyberte si markýzy na střešní okna

Rolety na střešní okna Termotech V20 – V25 vybírejte podle toho, jakého máte výrobce oken. Je to Velux, Fakro, Rooflite, Dakea, Dakstra nebo jiný? Kompletní přehled najdete na termotecheshop.cz.

Venkovní rolety se vám budou líbit i díky zachování nerušeného výhledu, přitom v největší míře ochání váš interiér před vedrem. Průsvitná síťovina je vyztužená odolným skleněným vláknem, a tak příjemně rozptýlí světlo a jen omezeně blokuje množství jeho prostupnosti. Poskytnou stín i ochranu před sluncem a navíc se snadno montují a dokonale „sedí“ na všech střešních oken.

Všechny bližší informace najdete na termotecheshop.cz.

12
0

TAG