full screen background image
Search

Lázeňská káva

V roce 2016 jsme experimentovali s malou vlastní pražičkou. Díky vlastně napsané umělé inteligenci, jsme se rychle naučili jak pražit kávu.

Na přelomu roku 2017 jsme našli prostory ve 100 let staré pekárně přímo v centru Luhačovic. Pořídili jsme profesionální pražičku Giesen, která je špičkou v oboru.

Od roku 2018 jsme začali pracovat na kávové laboratoři. V rámci prostoru, který je součástí pražírny a je na hlavní ulici jsme udělali malou prodejnu. Děláme pravidelné akce jako školení, degustace kávy nebo prohlídka pražírny včetně ukázky pražení.

Počátkem roku 2019 jsme rozšířili možnosti obchodní spolupráce a umožnili jsme vlastní franšízu Lázeňské kávy. Navázali jsme také spolupráci s charitativní organizací Korunka a z každé kávy jde příspěvek na pomoc lidem, pro které Korunka vypisuje sbírku.

 

Prohlídka pražírny

Prohlídka pražírny probíhá pravidelně každý pátek od 14 hodin. Uvidíte moderní proces pražením, jak se zrno zpracovává a praží, poznáte sociální a finanční aspekt kávy a ochutnáte výběrovou kávu. Prohlídkou vás provede pražič lázeňské kávy a trvá zhruba 1,5 hodiny.

 

Cupping – řízená degustace kávy

Cupping probíhá pravidelně každou středu. Poznáte výběrovou kávu a její chutě. Degustace probíhá s pražičem Lázeňské kávy. Ochutnáte kávy z různých kontinentů. Cupping trvá zhruba 1 hodinu.

 

Kurzy 

Pořádáme několik kurzů, díky kterým poznáte výběrovou kávu a její chutě. Na kurzu vám představíme alternativní způsoby přípravy kávy. Ukážeme vám jak na překapávač a french press.

Také pořádáme Základní kurz přípravy espressa, Kurz šlehání mléka s certifikovaným baristou a nebo individuální kurz přímo vám na míru.

 

Kávový catering

Jsme připraveni na venkovní i vnitřní prostory. Lázeňská je mobilní a může dorazit kamkoliv. Profesionální barista vykouzlí perfektní kávové nápoje. Catering můžeme okořenit malým workshopem nebo třeba degustací káv.

 

Řešení na míru

Nabízíme kompletní kávové řešení včetně zajištění technologie pro kavárny, hotely nebo pro kanceláře. Zajistíme kávovar, mlýnek a příslušenství včetně servisu.

Franšíza Lázeňské kávy

Pokud se Vám líbí koncept našeho podnikání, ale chcete mít podnik pouze ve svých rukou je zde franšíza. Pomůžeme vám s provozním manuálem, asistencí při výběru zařízení a lokace, s business plánem, zajistíme pokladní modul EET a mnoho dalšího.

 

Balíčky kávy na míru

Vždy od nás dostanete čerstvé balíčky kávy. Nabízíme možnost zapojení Lázeňské kávy do prodeje. Zajistíme prodejní stojan a marketingovou podporu.

Etiketu kávy můžeme přizpůsobit s vlastním logem nebo obrázkem, například vašeho podniku nebo lokální dominanty. Můžeme vytvořit individuální velikost balíčku, třeba i pro konkrétní událost nebo výročí.

7
1