full screen background image
Search

Když potřebujete rychle zateplit svou nemovitost

Zateplení nemovitosti by mělo patřit k základům její výstavby nebo rekonstrukce. Bez ní se totiž bude vaše peněženka pouze prohýbat pod návaly nových a nových účtů za energie. Existuje však velice jednoduchý způsob, jak velkým únikům tepla zabránit. Je jím právě použití kvalitní izolace, která dokonale utěsní i ty nejmenší skulinky.

 

Zateplením ušetříte nemalé peníze

Pokud chcete ušetřit, pak je ideální použití foukané izolace k zateplení půdy jakéhokoliv domu. Dokonale utěsní i ty nejmenší skulinky, díky čemuž nebude teplý vzduch unikat. Dále zamezí vnikání horka do vnitřních prostorů a zvýší požární bezpečnost celého objektu. Použitím kvalitní izolace se také zbavíte otravného hmyzu a škůdců, protože jim tento druh moderní izolace moc nechutná. Zateplení půdních prostor navíc patří k těm nejrychlejším a nejlevnějším řešením izolací.

 

Nezateplenou plochou uniká spousta tepla

Jestliže bydlíte v rodinném domku s pultovou střechou, určitě se vám v těchto parných dnech špatně usíná. Interiér je totiž přehřátý, v noci nepomáhají ani otevřená okna. Stále totiž cítíte horko, jako by bylo v místnosti zapnuté topení. Ideální možností je zateplení malého prostoru mezi stropem a střešní krytinou. Takové prostory se velice špatně izolují, avšak naštěstí existuje materiál i technologie, díky čemuž se celý proces stává hračkou.

 

Jak únikům zabránit?

Zkuste použít technologii Magmarelax, která je ideální pro zateplování plochých střech. Funguje na principu foukané izolace. Ta se pomocí speciální hadice dostane do střešních prostor a vytvoří souvislou izolační vrstvu. Celý systém dosahuje výtečných tepelně-izolačních vlastností, takže dokáže velmi dobře bránit pronikání tepla do prostoru. Tento systém se dá použít i na šikmých střechách.

Pokud vás v létě trápí přílišné teplo v interiéru, zkuste zateplit svou střechu. Výsledky se dostaví prakticky okamžitě. Nejen, že se vám bude lépe spát, ale také se vám bude lépe žít ve vlastním domě.

4
0