full screen background image
Search

Jaké pánské oblečení zvolit, když chcete být in?

I letos módní návrháři sestavili žebříček žhavých trendů. Outfity loňského roku jsou v zapomnění, a proto byste se měli soustředit na pánské oblečení pro rok 2021. Ať už si potrpíte na poslední výstřelky, anebo se držíte při zemi, měli byste vědět, co se právě nosí!

 

Barvy a vzory vedou

Nejen v teplých dnech roku upotřebíte trička a košile z přírodních materiálů s květinovými vzory a neonovými barvičkami. V kurzu bude safari a digitální design, chlapácký army styl i oversize modely. Nepůjde však o žádný paskvil, ale o slušivá provedení, která poslouží ke každodennímu nošení. Nebojte se, že jsou kousky určeny jen pro mladé generace. Tyto módní variace sednou i zralým mužům, neboť nepostrádají eleganci a vkus. Pánské oblečení pro rok 2021 si hned zamilujete, vyjádří pravou stránku muže.

 

Patchwork i proužky

Extravagantní zástupci drsného pohlaví dají přednost kabátům a sáčkům v patchwork duchu či s patchworkovým potiskem. Z módy nikdy nevyjdou proužkované košile, jejich využití je flexibilní. Hodí se do práce a jejich nošení je populární i ve volném čase. Zejména mladí sáhnou po overzise pánském oblečení. Ať už zvolíte tílka, trika, kalhoty anebo bundy, trefíte do černého. Jinak to nebude ani s bomber bundami. Ty se drží na špici oblíbenosti už léta. Kupte si třeba koženou, nylonou , barevnou, army a sexy střiženou!

 

Do chladnějšího počasí trenčkot

Ne všichni pánové jsou zvyklí na nošení bomberu a sportovní bundy, v tomto ohledu je uspokojí trenčkoty kamenné a karamelové barvy. Bundy z kůže na styl hada, leoparda a krokodýla překvapí i v letošním roce! Samozřejmostí je kombinace kovových prvků, zipů a kapsiček.

Vystupte letos z řady a objednejte si modely v divočejším stylu. Rok 2021 je pro to jako stvořený. Slušivé outfity poskytne e-shop Kokain – obchod s pánským oblečením! Překvapí vás příjemné ceny, rychlé dodání i pestrost sortimentu.

0
0

TAG