full screen background image
Search

Jak zvýšit šance na seznámení? Poradíme vám

Toužíte po seznámení a jste v této oblasti spíše nováčkem? Pokud ano, podívejte se s námi nejenom na to, kde najít ten pravý prostor na seznámení, ale i na to, jak celkové šance na seznámení zvýšit. První věc, kterou doporučíme, je seznámit se online. Je to z důvodu toho, že se jedná velký trend poslední doby a právě na internetu se dnes seznamuje stále více lidí. Důvodů, proč tomu tak je, je rozhodně celá řada. A mezi hlavní zaručeně patří:

  • Jednoduchost a rychlost
  • Bezpečnost
  • Velký výběr partnerů a partnerek

 

Uveďte o sobě co nejvíce věcí

Ať už vystavujete inzerát, nebo si vytváříte na seznamce profil, vždy je vhodné o sobě uvést co možná nejvíce jednotlivých věcí. Z jakého důvodu? Jistotou vám bude rychlé seznámení. Už z profilu se potenciální partner nebo partnerka dozví vše potřebné. Nebude tak nutné jakékoliv dodatečné vyptávání, a také eliminujete případné průběžné odmítnutí.

S tím, že o sobě uvedete co nejvíce věcí, také souvisí dva jasné fakty. Ten první se týká toho, že nebudete uvádět své osobní údaje – ty je dobré raději držet v tajnosti. Další rada, která se dále týká celkového úspěchu, je spojena i s tím, že je třeba vždy uvádět pravdu. To je základem úspěchu nejenom při online seznámení.

 

Buďte sami sebou

Došlo až k osobnímu setkání? Důležité je se nepřetvařovat, jelikož je vhodné, abyste byli sami sebou. Pochopitelně nezapomínejte ani na dobré oblečení, jako oblíbená trička s potiskem. Ženy by neměly zapomenout na decentní líčení, muži zase na úpravu vlasů a svých vousů. Pamatujte také na to, že o všem dnes rozhoduje hlavně první dojem. Když se nepovede ten, jenom těžko získáte druhou šanci. To platí jak v segmentu seznámení, tak i v řadě jiných. Nikomu nedoporučujeme dělat ze sebe něco jiného, jelikož tato taktika sice může fungovat krátkodobě, ale z dlouhodobého hlediska je zcela k ničemu.

13
0