full screen background image
Search

Hledáte tipy na nezapomenutelné vánoční dárky? Nechte se inspirovat

Blíží se pomalu, ale zato jistě, Vánoce, a tak se mnozí z nás alespoň začali zamýšlet nad tím, co svým blízkým věnují pod stromeček. Také k nim patříte? Pak je tady několik tipů na nezapomenutelné dárky pro ty, které máte nejraději, a znamenají pro vás mnoho.

 

Diamantové náušnice pro jedinečnou ženu

Pokud chcete obdarovat milovanou ženu, věnujte jí nádherné diamantové náušnice. Nechte se inspirovat typem náušnic, které nosí, čímž budete mít jistotu, že koupíte takové, které se jí budou líbit, tedy budou správného tvaru. Tvar, délka je velmi důležitá, protože má vliv na celkový vzhled ženy. Kupříkladu dlouhé náušnice nesluší ženám s podlouhlým obličejem, ještě by jej opticky prodloužily. Zvolte proto tvar, který vaše paní nosí.

Krásným dárkem jsou i žádané diamantové náramky, které jsou příhodné i pro dcery nebo maminky. Chcete dát vaší mamince najevo, jak si ji vážíte za to, co pro vás dělá. Z diamantových náramků jistě vyberete ten pravý.

 

Zážitky, na které obdarovaný nezapomene

Krásné a úžasné jsou i zážitky. Nemusí jít jen o seskok v tandemu, kterého se mnozí bojíme. Což takhle věnovat muži jízdu v silném voze? Anebo simulátor kabiny letadla, kde si zkusí roli pilota?

Ženě zase dopřejte luxusní masáž nebo ji třeba zábaly, lázeň v bahně a další, vše prostřednictvím wellness poukazu. Ovšem i poukaz do věhlasného kadeřnictví je cool dárkem.

 

Parfém s dlouhou výdrží

V případě, že chcete vaší milé polovičce či partnerovi věnovat parfém, právě Vánoce jsou příhodnou příležitostí, kdy tak učinit. Vsaďte na kvalitní parfumerii a zvolte parfém z dílny světového výrobce s tradicí desítky let dlouhou. Je dobré vědět, jaký typ vůní obdarovaný preferuje, abyste nesáhli vedle.

I vlastnoručně vyrobený dárek je nezapomenutelný. Zhotovené štokrle, navlečené korále, upletená šála, obraz, ale třeba i utkaný kobereček a jiné. Záleží jen na tom, co vám jde.

0
0