full screen background image
Search

Hledáte levné betonové jímky, které jsou přitom kvalitní a spolehlivé?

Pokud bydlíte v oblasti, kde ještě není městská kanalizace, nebo zde nikdy nebude, protože se jedná o místo, kde ji úřady nedovolí postavit, jste povinni si obstarat betonovou jímku, do níž budete zachytávat odpadní vody z vaší nemovitosti. Ať už kupujete větší chatu, kde budete chtít v létě hojně přebývat, nebo potřebujete vyměnit stávající jímku u svého domu, s důvěrou se můžete obrátit na společnost, kterou najdete na webových stránkách dobrezumpy.cz.

 

Proč právě dobrezumpy.cz?

Společnost Dobré žumpy vyrábí a prodává zájemcům železobetonové nádrže, které jsou určené především k použití jako žumpy, jímky nebo septiky. Kvalitní levné betonové jímky je ale možné použít i jako zádržné nádrže dešťové vody nebo dokonce jako sklepy. Řešení zde najdou jak malé domácnosti, tak větší budovy, protože v nabídce najdete žumpy od velikosti 4 m3 do velikosti 12 m3. Navíc pokud je potřeba po větším objemu žumpy, dají se dvě či více nádob jednoduše propojit a získat požadovaný objem. I váš sklep tak může být jakkoli velký.

 

Kupte si levnou jímku, ať už jste odkudkoli

Spolehlivé betonové jímky Benešov, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Šumperk, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Písek, Brno, Praha… Pro všechna tahle města i jakákoli jiná je společnost Dobré žumpy schopná zajisti dovoz požadované jímky. Je potřeba počítat cenu dopravy, která vás vyjde na 5 000 – 10 000 Kč dle vzdálenosti, ale budete mít o vše postaráno. Společnost se postará o usazení jímky do vámi připravené jámy, kterou vyhloubíte dle návodu na dobrezumpy.cz. Není potřeba nádrž obetonovávat, dno jámy se jen vysype pár centimetry štěrku.

K jímkám je možné koupit si i praktické příslušenství, jako třeba litinový poklop, betonový komín, průjezdovou desku nebo měřič hladiny kapaliny.

Více informací najdete na dobrezumpy.cz.

0
0