full screen background image
Search

Frutiko kytice a dorty s rozvozem do Benešova

Chcete udělat radost nemocné kamarádce? Hodláte vyjádřit slova díků a uznání? Chystáte se gratulovat k výročí? Udělali jste chybu a marně hledáte vhodnou omluvu? Nebo chcete udělat radost někomu jen tak, bez důvodu? Ať tak, či tak, ideálním způsobem, jak to provést, je darovat sladkost a květinu.

A to ne ledajakou. Pro významnou událost se velmi dobře hodí to nejlepší, co se na českém dárkovém trhu nachází. Ovocné kytice a květinové dorty s rozvozem se stanou luxusní vizitkou vaší přízně. Vybrané dárky lze doručit expres do Benešova, ale i kdekoliv externím kurýrem do ostatních měst v ČR.

 

Delikatesy s nápadem

Frutiko dárky, to jsou květiny a delikatesy s nápadem. Je libo černé srdce plné růžových růží nebo půl na půl – Srdcová krabice s bílými růžemi a Ferrero Rocher? Frutiko produkty jsou vhodné pro každou příležitost a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a prémiové čokolády. Vazba je vždy v čerstvém stavu.

 

Poslíček na přání

Dovoz do Benešova a rozvoz do domácností je realizován ve všední dny, v dopoledních i odpoledních hodinách, mezi 9:00 – 13:00 nebo 13:00 – 17:00- O víkendech a svátcích mezi 10:00 – 14:00. Klient si může zvolit, zda si přeje doručení v dopoledních, či odpoledních hodinách. Za symbolický poplatek může být  zásilka v celém Středočeském kraji doručena v přesně zvolený čas, což se zejména hodí, má-li jít o překvapení na oslavě narozenin nebo třeba při příležitosti žádosti o ruku.

 

Trendy prezenty

Doručení originálního pukétu se sladkou delikatesou poslíčkem až do domu je módním trendem, který v obdarovaném vyvolá pocit důležitosti a jedinečnosti. A ten za výjimečný počin určitě stojí. Obdarovaná žena padne svému muži do náruče a poctěnému muži se překvapením podlomí kolena. Pakliže má dar sloužit jako odpustek, vše zlé bude záhy zapomenuto a pokud jste chtěli udělat svému bližnímu radost jen tak, tak se vám to rozhodně povedlo.

11
0