full screen background image
Search

Erektilní dysfunkci umí způsobit psychické i partnerské potíže. Řešte ji hned

Každý muž se může velmi lehce setkat s krátkodobou erektilní dysfunkcí. Taková zkušenost je pohodovému páru k smíchu, ale v případě, kdy chce muž ženu okouzlit, dovede hezký zamávat se sebevědomím. Potkat vás může díky nadměrné únavě, díky „přebrání“ alkoholu, díky nemoci, kterou právě prožíváte a podobně. Ojedinělé potíže s erekcí jsou normální, avšak pokud vás trápí opakovaně v krátkém čase, je důležité je řešit.

 

Upravte svůj životní styl

V první řadě se zamyslete, proč se u vás nepříjemná erektilní dysfunkce objevila. Ovšem buďte k sobě čestní a odpovídejte si pravdivě. Máte dostatek pohybu na čerstvém vzduchu? Nejste v zaměstnání od rána do večera a na relaxaci vám nezbývá čas? Co vaše zapojení do sportovních aktivit? Otázkou také je, jak se stravujete. Do jídelníčku by měly patřit nejen libová masa včetně rybího, ale také luštěniny, kvalitní zdravé oleje, semínka, oříšky, vypustit zcela byste měli těžká a tučná jídla, alkohol, cigarety, natož tak drogy.

Jak dlouho spíte? Spánková hygiena a relaxace během spánku je také velmi důležitá. A jak je na tom váš partnerský život? Rozumíte si se svou partnerkou? Přitahuje vás, důvěřujete ji, můžete se spolu zasmát a zároveň se navzájem svěřit? Všechny tyto skutečnosti jsou propojeny a jako celek pak mohou ovlivňovat erekci.

 

Léky na erekci

Nemusíte jít hned k lékaři, aby vám předepsal známé léky na erekci. Vyzkoušet můžete volně prodejné přípravky, které jsou mnoha muži vyzkoušené a fungují. Takové jsou např. volně prodejné tabletky na erekci MerliX. Zvolit si můžete ze dvou typů, a to MerliX Perfektum a MerliX Senior. První přípravek je určen pro okamžité dosažení erekce a užívá se před pohlavní aktivitou. MerliX Senior je určen pro dlouhodobé užívání ke zlepšení sexuálního zdraví.

Více na merlix.cz.

0
0