full screen background image
Search

Dárky s vtipem jsou pro stromečkem nejlepší

Na Ježíška už většinou nevěříme a jako dospělí si koupíme, co je potřeba. Přesto se na Vánoce těšíme a necháváme se překvapit. Ideální dárek je pak ten, který je praktický a zároveň má nápad a vtip.

Když se zeptáte dětí, jaké vánoční dárky nemají rády, odpoví většinou všechny stejně, že ty měkké. To proto, že v nich najdou něco na sebe a to jako děti neocení, však si každý můžeme vzpomenout na své dětství. S postupem času a přibývajícími roky jsme si měkké dárky naopak oblíbili, protože většinou znamenají něco praktického, co nám třeba v šatníku chybí, a zároveň udělají radost. Pletený svetr od babičky se sobem je sice trendy, ale pánské bastardí mikiny jsou nadčasové a unosíte je po celý rok. Mají vtip, nápad a jsou příjemné na nošení a hřejivé, což se v zimě hodí nejvíce. Klokaní kapsa a kapuce dodávají mikině neformální vzhled a tak je jisté, že budou slušet opravdu každému.

Samostatnou kapitolou dárků jsou ponožky. Praktická věc, kterou nosíme denně a tak z nich často máme i radost, jen kdyby byly trochu originální a ne pořád jen černé nebo šedé. A tak pak hledáš vtipné ponožky a je super, když se najdou. Barev není třeba se bát, naopak, vyhlásit válku tmavým jednobarevným ponožkám je potřeba. V práci rozsvítí den a pobaví kolegy, kamarádi budou závidět a protože ponožky jsou unisex, slušet budou i ženám. Neokoukané motivy i originální designové kousky pak s radostí najdou pod stromečkem dospělí i mladší generace.

V zimě máme spíše tendenci vyhýbat se barvám a veselým motivům, balíme se do obligátní černé a tmavě hnědé a jediné, co je možná barevné na našem outfitu, je šála nebo šátek. A to je velká škoda, proto vyrazte ven v barvách, s veselými motivy a nebojte se ani jejich kombinace. Šedou a studenou zimu je potřeba rozzářit a jak jinak, než originálním oblečením s vtipnými motivy, které budí úsměv na tváři všech v okolí.

0
0