full screen background image
Search

Což takhle investovat do samoobslužné myčky?

Jistě jste si také všimli, že se u nás začaly objevovat samoobslužné myčky. Můžeme se s nimi setkat na různých frekventovaných místech, ať už jde o vytížené silnice, okrajové části měst, kde vyjíždí na venkov z města spousta jeho obyvatel a přijíždí do města mnoho zaměstnanců, nebo u obchodních center, čerpacích stanic, autoopraven. Moderní bezkontaktní myčka investice rychle vrátí, zvláště když je umístěna právě v těchto vytížených místech.

 

Technologie CarBaxCombo

Líbit by se vám mohla technologie pro samoobslužné mycí boxy CarBaxCombo, která je ideální pro mycí boxy v počtu 3 – 8. Jedná se o tzv. „systém na rámu“, celá technologie pro všechny boxy je umístěna na jednom kompaktním nerezovém rámu. Díky tomu dochází k výrazné úspoře místa v technické místnosti, a to zvláště u větších mycích boxů. Zařízení je vhodné pro všechna mycí centra s technickou místností s až 8 mycími boxy. Lze jej vybavit až 8 mycími programy včetně mytí podvozku.

 

8 mycích programů

Na výběr je cekem 8 mycích programů od těch základních a po speciální. Jsou řazeny chronologicky tak, aby dle pořadí bylo dosahováno vždy lepšího a lepšího mycího efektu. Mycí boxy CarBax Combo je možné vybavit programem mytí podvozku, který je u mycích boxů bezpochyby jedinečnou možností, která přidává vysokou hodnotu celému mycímu centru.

Konstrukce zařízení tvoří robustní nerezový rám s výškově nastavitelnými nohami. Chod zajišťuje vysokotlaké car wash čerpadlo se třemi keramickými písty a poniklovanou mosaznou hlavou odolnou vůči chemickým prostředkům. Max. průtok je 12,5 l/min a tlakem 200 bar v pracovním nasazení pak max. průtokem 12,5 l/min a pracovní tlakem 100 bar pro jeho vysokou životnost a pracovní spolehlivost.

Podívejte se na webové stránky carbax.com a vyžádejte si cenovou nabídku.

0
0