full screen background image
Search

Co dělat o víkendu v Benešově

Nudíte se a nevíte kam vyrazit? Chcete se pobavit s přáteli a zažít něco unikátního? Pak máme pro vás skvělý tip. Stačí zamířit na vojenskou základnu Benešov a užít si paintball, jakému není v okolí rovno.

Pokud se chystáte nad tím mávnout rukou a vzpomínáte na bezhlavé a divoké střílečky bez hlavy a paty, kdy šli všichni proti všem a výsledkem byl jeden velký galimatyáš, zpozorněte. V Benešově na vás totiž čekají docela jiné zážitky!

 

Jedinečný paintball se scénářem a pyrotechnickými efekty

Originální scénář, funkční vojenská technika a zábavná pyrotechnika – tak přesně na tohle vás chce nalákat unikátní Paintball v Benešově. Celá akce bude napínavější, reálnější a především týmovější. Na začátku se totiž seznámíte se zábavným scénářem. Volit můžete ze čtyř témat:

  • Černý jeřáb sestřelen (Black Hawk Down)
  • Válka gangů aneb čtyři vraždy stačí
  • Counter Strike
  • Battlefield

Můžete tak zařídit třeba jedinečné dárky pro skupinu počítačových fandů nebose jednoduše ztotožnit s tím, co vy osobně máte nejraději. Musíte zdolat vypsané výzvy a zároveň porazit hráče z konkurenčního týmu. A plnit obojí najednou určitě nebude nijak jednoduché.

 

Tajemství úspěšné akce tkví v dokonalé organizaci

K dispozici vám budou opravdové rekvizity v podobě vojenské techniky i překvapivé efekty profesionálně ovládané pyrotechniky. Organizátoři budou po celou dobu s vámi. Dohlédnou na bezpečnost, předají příslušné pokyny a postarají se o přesně dodržování pravidel.

„Bylo to jednoduše skvělé. Můj nejlepší teambuilding v životě. Spousta adrenalinu, skvělá organizace. Určitě bych si to rád brzy zopakoval. Uvažujeme, že si to nadělíme jako firemní dárek k Vánocům.“

Vše potřebné získáte na místě – od zbraní a velkého množství nábojů až po ochranné pomůcky. Hrát je možné celoročně a termín obvykle stačí zarezervovat 10 dní předem, i když někdy se uvolní třeba i na následující den. A vzít si s sebou můžete i nějaké ty diváky. Takže až budete příště uvažovat, jaké zážitky jako dárek věnovat v Benešově, vzpomeňte si na náš dobrý tip.

32
0