full screen background image
Search

Čím překvapit hokejového fandu?

Pokud máme v rodině nebo ve svém okolí opravdového fanouška hokeje, máme docela výhodu. Vymýšlet dárky pro někoho, kdo nemá žádný koníček, je mnohem složitější, než pro toho, kdo něčemu fandí. Jednoduše ho pošlete na hokej.

Ovšem ne na ledajaký hokej, ale přímo na NHL. Vstupenky na famózní NHL jsou totiž dokonalým dárkem pro každého fanouška a zvlášť, pokud víte, jaký tým má nejraději. Pro většinu hokejových nadšenců je ale opravdovým svátkem už jen možnost takový hokej vidět naživo a být při tom, když nejlepší týmy světa hrají zápasy mezi sebou. Atmosféra přímo na místě, možnost fandit v reálném čase a naživo je něco, na co se nezapomíná.

Blížící se Vánoce pro mnoho lidí znamenají komplikace, čím koho obdarovat a jak mu udělat radost. Zájezd na zápasy NHL ale nemusí být jen dárkem pod stromeček, naopak se výborně hodí i k životnímu jubileu či důležité události. Hokej však často baví nejen skalní fandy, ale i běžné diváky včetně žen. Společný výlet za hokejovým zápasem spolu s možností poznat město a jeho krásy může být příjemnou záležitostí nejen pro partu kamarádů, ale i zamilovaný partnerský pár. Ideální je třeba vybrat listky na Pittsburgh Penguins, kde kdysi působil i náš slavný Jaromír Jágr, a po zápase si užít romantickou procházku v centru města a nasát jeho atmosféru, podívat se po památkách i moderních ulicích.

Zájezd na hokej ale nemusí být jen dárkem pro někoho druhého, radost můžete udělat samozřejmě i sami sobě a na svůj oblíbený klub se zaletět podívat a vidět zápas na vlastní oči. Přímo nad ledem je totiž vše vždy mnohem intenzivnější než jen zprostředkovaně přes televizní obrazovky a vy si tak odnesete životní zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a chtít jej brzy zopakovat. S kamarády nebo partnerkou, každopádně vždy si ho užijete od začátku do konce.

11
0