full screen background image
Search

Bezpečná nebankovní půjčka bez poplatků za zprostředkování

Uvažujete i vy, kde si půjčit peníze na nečekané výdaje a nechcete přitom spadnout do sítí nemilosrdných lichvářů? Známe půjčku, která půjčí peníze rychle a bezpečně zaměstnancům, podnikatelům i lidem v důchodovém věku.

Půjček je na každém rohu k mání dost a dost, tedy alespoň nám to tak může připadat. Skutečných poskytovatelů důvěryhodných úvěrů je ale jako šafránu. Ti ostatní si nechávají pouze zaplatit za zprostředkování a peníze inkasují i ve chvíli, kdy se jim žádnou půjčku zajistit nepodaří. Vždyť oni se přece snažili!

 

Už dost poplatkům za zprostředkování!

Nebankovní HIT půjčka se svými klienty žádné podobné tanečky nehraje. Půjčky jsou rychlé a průchodné i v případě, že máte na triku nějaký ten škraloup. Za to se není třeba stydět. Věděli jste, že záznam v bankovním registru můžete mít i ve chvíli, kdy třeba přímo na pobočce odmítnete již rozjednanou hypotéku a zařídíte si jinde levnější? Banka zapíše jen to, že produkt nebyl zprostředkován, ale už nenapíše proč.

A v registru Solus se můžete na tři roky ocitnout jen proto, že jste zaplatili účet za telefon o jeden den později, třeba kvůli tomu, že během státních svátků nefungovaly banky. HIT půjčka svým klientům rozumí, a proto tyto registry neprověřuje.

Půjčit si u ní mohou podnikatelé i zaměstnanci. Přehled podmínek je jednoduchý a bez poznámek pod čarou. Žádost lze podat pohodlně online a počkat na její schválení. Není třeba dokládat účel půjčky ani podnikatelský záměr. Začínající živnostníci nepotřebují ani daňové přiznání, stačí jim pouze OP a ŽL.

Stejně vstřícná je HIT půjčka i k seniorům.do 69 let  Půjčka pro důchodce je průchodná, přehledná a nechybí jí ani možnost splatit celou částku předčasně včetně výhodné úspory úroků. Žadatelé nemusí ani nikam cestovat, profesionální tým přijdete za nimi a vysvětlí vše potřebné.

TEL

0
0