full screen background image
Search

Běžné nečistoty odstraníte z podlahy snadno a rychle, když máte správného pomocníka po ruce

Nemáme zkrátka stále čas létat celý den po domě s vysavačem. Na druhou stranu je nepříjemné si stále na ponožky našlapávat drobečky, chlupy a vlasy. Existuje pomocník, který si s tímto problémem poradí snadno a rychle. Navíc jej stále máte po ruce.

Ráno pospícháte do práce, ale samozřejmě je všude nepořádek po snídani. Večer jste zase vážně unavení a nechce se vám ještě hledat ten hlučný a těžký vysavač, nosit se sním po celé domácnosti a vysávat běžné nečistoty jako jsou drobečky, prach nebo chlupy. Někdy si určitě říkáte, jestli to vůbec kvůli těm pár centimetrům má smyl. Víte, že existuje pomocník, který vám pomůže odstranit tyto nečistoty snadno a rychle? Je totiž vážně lehký a stále po ruce.

Bateriové koště Kärcher KB 5  je ideální pro průběžné čištění tvrdých podlah. Díky univerzálnímu kartáči je vhodný i k úklidu koberců s krátkým vlasem. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště rychle a efektivně postará o nečistoty, které odstraní bezezbytku. KB 5 je po ruce pohotověji než vysavač, a navíc umožňuje komfortní práci bez ohýbání. Zametá do krajů a hravě se dostane mezi židle, pod nábytek a komfortní je s bateriovým koštětem od Kärcheru i práce na schodištích.

Zařízení s lithium-iontovou baterií nabízí automatické zapínání a vypínání. Dvojitý kloub umožňuje snadné ovládání bateriového koštěte a postranní vyjímatelná nádoba lze snadno vyprázdnit bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Bateriové koště Kärcher KB 5 efektivně čistí, samo je přitom lehké a skladné.

Více informací o produktu i o dalších šikovných pomocnících pro čištění domácnosti naleznete na www.karcher.cz.

0
0