full screen background image
Search

Benešovská firma EBAS ví, že pravidelná modernizace manipulační techniky se vyplatí

Rodinná firma EBAS se věnuje primárně lisování a svařování kovů a to již od roku 1992. Společnost se neustále rozrůstá a snaží se držet krok s dobou. Možná i to vedlo k loňskému úspěchu, kdy EBAS získal třetí místo v soutěži Vodafone Firma roku pro středočeský kraj. Vedení si plně uvědomuje, že pro udržení stabilního místa na trhu jsou nutné pravidelné inovace a to i po technologické stránce. Před lety se proto rozhodli oslovit dodavatele jeřábů Adamec Crane Systems, aby své technologické zařízení začali postupně rozšiřovat a tímto krokem odstartovali úspěšnou dlouhodobou spolupráci. Ukázalo se totiž, že kvalitní jeřáby a jeřábové dráhy jsou pro fungování firmy EBAS nezbytností.

 

Dlouholetá a smysluplná spolupráce

EBAS je českou firmou s dlouholetou tradicí a tak není divu, že si jako dodavatele manipulační techniky zvolili právě společnost Adamec Crane Systems, která má podobně dlouhou tradici i přístup ke svému oboru.

Ing. David Adamec se věnuje jeřábové technice přes 29 let. Společně s kolegou Ing. Josefem Musílkem, Ph.D. se specializují nejen na dodávky jeřábové techniky, ale převážně věnují čas vlastnímu vývoji a zdokonalování softwaru k provádění specializovaných výpočtů jeřábů a jeřábových drah.

Společnosti spolupracují od roku 2007. Za tu dobu proběhlo již 5 kompletních realizací jeřábů a jeřábových drah.

 

Jedná se o jeřáby vyrobené přesně na míru dle potřeb firmy EBAS. Realizované jeřáby slouží k manipulaci s výrobky a vstupním materiálem pro série lisovacích strojů. Další jeřáby slouží k vykládce přivezených materiálů a k expedici hotových produktů,“ popisuje David Adamec.

 

EBAS Benešov se snaží držet krok s dobou

Rozšířování svého technického vybavení se tedy věnuje firma EBAS ve spolupráci s Adamec Crane Systems pravidelně.

Je nám ctí, že se můžeme postupně podílet na modernizaci lokální rodinné firmy, která slavila úspěch v soutěži Firma roku, a i nadále se snaží své služby zefektivnit,“ dodává ke spolupráci Adamec. Spokojenost se vzájemnou spoluprací vyjádřil i majitel firmy p. Antonín Sahula.

11
0