full screen background image
Search

Bazar Dana – snadný výkup za hotové i do komise

Dovolte nám představit zkušený tým s více jak desetiletou zkušeností s prodejem nábytku ve středních Čechách. Provozovna se nachází v Příbrami a v Novém Kníně a řadí se mezi největší středočeské prodejny použitého nábytku s okamžitým výkupem za hotové nebo komisním prodejem. Pokud máte zachovalý nábytek určený k prodeji, zkuste bazar Dana.

 

Příkladem mohou být například komody,které spadají do oblasti populárního nábytku. Jde o ideální komponent, kde můžete uschovávat důležité smlouvy, tiskoviny, ložní prádlo a další drobnosti.

Nemáte na nákup nové postele za desetitisíce korun a přes to si přejete vlastnit kvalitní nábytek z této oblasti? Neutrácejte více, než je doopravdy nutné a navštivte největší prodejnu použitého nábytku bazar Dana ve středních Čechách.

Postele,komody ale i ostatní nábytek z bazaru jsou při výkupu pečlivě zkoumány, čímž se zaručuje jejich kvalita a připravenost k dalšímu užívání.

 

Výkup za hotové nebo komise

Na výběr máte celkem ze dvou možností.

 

Rozhodli jste se vyzkoušet variantu jak komisního prodeje nebo výkupu za hotové ? Vyfoťte svůj nábytek a pošlete ho do mailové pošty. Fotografie budou posouzeny a obratem získáte další informace vedoucí ke zdárnému vystavení nábytku v provozovně.

Máte ve svém domově přebytečný nábytek, který se nehodí do vámi nově zvoleného konceptu? Myslíte si, že jde o lukrativní kousky, které je škoda odvážet do sběrného dvora? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, navštivte bazar Dana.

 

Vše je velmi jednoduché, stačí zkontaktovat přes mailovou poštu majitele pobočky a domluvit se na případném postupu prodeje vašeho použitého nábytku.

 

Díky fotografiím předejdete zbytečným nepříjemnostem při případném nepřevzetí nábytku. Bazar Dana si zakládá na kvalitě prodávaného zboží, jen tak může zákazníkům zaručit prvotřídní nabídku použitého nábytku.

Pokud vás zajímají další informace o celkové nabídce bazaru Dana, o komisním a výkupním prodeji nábytku, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese http://www.bazardana.cz/.

0
0