full screen background image
Search

4 základní rysy kvalitního prodejce nábytku, jak je poznat

V minulosti byl nákup nábytku řešen v tradičních menších obchodech, kde se katalogová nabídka obměňovala jen velmi zřídka. Aktuální situace je zcela odlišná a od chvíle, kdy se prodej sortimentu objevil i na internetu zůstává otázkou – Jak v této záplavě poznat kvalitního výrobce, co dokáže vyrobit levný nábytek.

 

Levný nábytek nestačí, chtějte reference

Levný nábytek je marketingovým výrazem do té doby, než se z něj stane skutečnost. Ověřte si jí a projděte si referenční stopu zaznamenanou od chvíle vzniku společnosti. Rozhodně nedávejte na tu, co se nachází na webových stránkách společnosti, mnohem cennější a zároveň věrohodnější záznamy naleznete na diskuzních fórech.

 

Zajímejte se o termín dodání

Týden po odeslání formuláře, kdy se vám nikdo neozve je dostatečným signálem k odstoupení od případné spolupráce. Najděte si raději jinou firmu, která pod tíhou zakázek či nedostatečné disciplinovanosti vaší práci neodflákne. Většinou se realizace objednávky setkává s šesti až 21 denní čekací dobou.

 

Zajímejte se i o materiál

Levný nábytek nemusí být zrovna vyroben z klasů, cena se snižuje i moderními technologickými inovacemi. Prozkoumejte tip materiálu položením otázky a nechte si nabídnou možné alternativy. Kování je rovněž důležitým aspektem ovlivňující životnost a komfort používání. Asijské výrobky až tak kvalitní nejsou.

 

Doplňkové služby

Ověřte si i případné nabízené doplňkové služby, kde se konkurenční společnosti odlišují a snaží se tak na svou stranu přilákat nové klienty. DK-Design sází na rychlou odezvu a platbu, kterou provedete až při převzetí objednávky, není třeba platit ani zálohu. Zákazník si tak na místě určení vše překontroluje a ověří naplnění svých požadavků.

Kvalitní levné skříně  lze najít například na webovém portálu, kde si vytvoříte nezávaznou online objednávku. Pro více informací navštivte internetové stránky www.levne-skrine.cz.

14
0