full screen background image
Search

3. ročník PunkRock for Ferdinand rozezní Benešov

Do Benešova u Prahy se po roce vrací punkový festival. Na dvoře tamního pivovaru Ferdinand se v sobotu 9. července uskuteční třetí ročník festivalu s názvem PunkRock for Ferdinand. Brány pivovaru se otevřou ve 13 hodin a do jeho uzavření se návštěvníkům představí to nejlepší z české a punkové a hardcorové scény. „ Festival je jedinečný právě díky svým prostorám. Jako vždy nabídne skvělý zvuk  a přátelskou atmosférou. Loňského ročníku se zúčastnilo přes 350 návštěvníků. Letos k nám mimo jiné zavítají legendární punkrockoví pražští Plexis, na které se osobně hodně těším. Návštěvníci si dále určitě užijí hardcorovou skupinu X- Core ze Znojma, nakonec i tento rok nebude  chybět  benešovská hardcore-punková kapela RV-4, která na festu oslaví 15 let své existence”, uvedl za pořadatele Jiří Reissig. Na místě kromě pivních speciálů Ferdinand a dalších nápojů bude v nabídce malinová limonáda Ferdináda, k dostání bude připraveno bohaté občerstvení jak pro milovníky masa, tak i pro vegetariány. Vstupné na festival pořídíte v den akce za cenu 200 Kč.

DSC_0183 – kopie

Účinkující kapely PRFF 2016: Plexis P.M./punkrock Praha, X-CORE/hardcore-metalcore Znojmo, Houba/punkrock Ústí pod Labem, RV-4/hardcore-punk Benešov, Chasing Christy/hardcore Havlíčkův Brod, Dilemma in Cinema/punkrock Slaný, NBF/Hardcore Křemže, S.A.S/Vyvrhell punk Nýřany

Aktuální line-up a další novinky sledujte na www.skutecnepivo.cz  a na oficiálním festivalovém FB profilu https://www.facebook.com/punkrockforferdinand/.

Vznik benešovského pivovaru se datuje do roku 1872, avšak samotný Pivovar Ferdinand se zapisuje do historie až v roce 1897, kdy ho nový majitel arcivévoda František Ferdinand d´Este nechal z velké části zrekonstruovat. V této podobě pivovar funguje dodnes.

1
0