full screen background image
Search

Závada nemusí znamenat „smrt notebooku“. Kdo vám ho levně opraví?

Porouchaný notebook není nic příjemného. Tím spíš, pokud zařízení používáte často a neobejdete se bez něj. Ale co když jste s daným notebookem nadmíru spokojeni a nechcete si pořizovat nový? Máme pro vás dobrou zprávu – můžete se obrátit na zkušené techniky ze servisního centra ABAX. Postarají se o rychlou a kvalitní opravu a vy budete mít notebook za pár dní doma. Stačí, když se budete řídit následujícími instrukcemi.

 

Online objednávka

Nejjednodušší a nejrychlejší je odeslání online objednávky z webových stránek ABAXu. Jednoduše vyplníte několik základních údajů a vyčkáte, až vám pracovník dispečinku potvrdí přijetí. Servis počítačů Benešov samozřejmě umožňuje také objednání opravy e-mailem a telefonicky.

 

Zabalení a odvoz notebooku

Pak už stačí jen notebook zabalit dle instrukcí na webu. Budete potřebovat dostatečně velkou krabici a výplňový materiál. Pečlivě zabalený notebook pak odevzdáte kurýrovi, který k vám domů dorazí ve smluvený čas.

Nevyhovuje-li vám svoz prostřednictvím kurýra, můžete notebook poslat poštou společně s vytištěným a vyplněným objednávkovým formulářem.

 

Co se bude dít potom?

Jakmile se váš notebook dostane na příslušnou pobočku (např. zařízení značky ACER má na starosti specializovaný servis notebooků Acer), technik provede diagnostiku a seznámí vás s podrobnostmi opravy. Bude-li vám vyhovovat cena, pak realizuje opravu a po důkladné kontrole zařízení pošle zpátky na vaši adresu.

 

Proč si nechat opravit notebook u ABAXu?

Důvodů je víc než dost. Servisní středisko ABAX je na trhu velmi dlouho a má za sebou nespočet úspěšně zrealizovaných oprav. Diagnostiku provádí do 3 dnů a na vyžádání do 24 hodin. Odvoz a dovoz zakázek je zcela zdarma, což platí také o zjištění ceny opravy.

Celková cena opravy vás mile překvapí. Servis má úzké vazby na světové distributory a má levně k dispozici náhradní díly Acer, Asus, HP, Lenovo i pro jiné značky. Technici se snaží měnit konkrétní díly a nikoliv celou základní desku, jako tomu je v autorizovaných opravných. Díky tomu výrazně ušetříte.

0
0