full screen background image
Search

Vyjeďte do Nízkých Tater a navštivte Björnsonku

Milujete hory a vyhledáváte je v zimě, v létě, kdykoli máte příležitost? Jestliže rádi navštěvujete naše sousedy na Slovensku, určitě by vám neměl uniknout hotel na Liptově, kde si na své přijdou malí, velcí, mladí, senioři, sportovci, milovníci wellness a všichni, kdo mají rádi čistou přírodu.

 

Krásný hotel s perfektními zážitky

Pokud se rozhodnete navštívit výše zmiňovaný populární hotel Nízké Tatry, vězte, že vás Björnson zaručeně nadchne. Zvolit si můžete ubytování v některých z budov nacházejících se v areálu, a to v hlavní chatě s názvem Björnson, ve Ville nebo v Hostelu. Také se můžete nastěhovat do Tree Houses, což jsou domečky vytvořené v souladu s přírodou, v nichž se budete cítit komfortně, plně si budete uvědomovat, že jste v horách, a přitom pocítíte všechny klasické „výdobytky“ moderní doby.

 

Vyzkoušejte cenově výhodné pobytové balíčky

Aby byly pro hosty pobyty lákavé a cenově zajímavé, přináší proslulý hotel Liptov super zvýhodněné pobytové balíčky. Díky nim se můžete do hlavního hotelu Björnson nebo do Tree Houses dostat levněji. Už teď je vám k dispozici např. Velikonoční balíček pro dvě osoby na minimálně dvě noci od částky 239 euro. Anebo Letní balíček už od 199 euro opět od 2 nocí pro dvě osoby.

Balíčky nabízí i Tee Houses, tady by vás mohl zaujmout Ultra Last Minute únor již od 157 euro za dvě osoby od 1 noci, Velikonoční balíček od 509 euro za 2 osoby od dvou nocí, nebo třeba balíček ZIMA od 220 euro pro 2 osoby od 1 noci.

 

Bohatá nabídka služeb

V hotelu můžete využít mnoho zajímavých služeb. Nechybí hotelová restaurace, wellness, altán s grilem, dětské hřiště nebo třeba půjčovna kol.

Podívejte se na bohatou fotogalerii na webových stránkách bjornsonka.sk a nechte se hýčkat ať už ve dvou, s rodinou nebo třeba partou přátel.

0
0