full screen background image
Search

Vybíráte náplň do tiskárny? Poradíme

Začínají se vám na tištěných dokumentech vytvářet charakteristické pruhy nebo je text stále méně čitelný? Pak přišel nejvyšší čas na nákup nové náplně do tiskárny. Ale umíte ji správně vybrat? Na to se podíváme v následujícím článku.

 

Tři tipy pro snadný výběr náplně o tiskárny

Pokud znáte typ či alespoň značku tiskárny, bude všechno hračkou, ale máme dobrý tip, i když jsou vaše technické znalosti téměř nulové.

 

Výběr podle typu náplně

Pokud znáte svůj typ náplně (cartridge) do tiskárny nebo máte k dispozici její prázdný obal, kde si ho přečtete, stačí toto označení zadat do vyhledávače v příslušném e-shopu a okamžitě uvidíte dostupné možnosti. Takto se vybírají levné cartridge i ty opravdu luxusní.

 

Náš tip: Pokud název vaše toneru obsahuje mezery, zkuste ho do vyhledávače napsat bez nich. Některé e-shopy s nimi totiž mají problém.

 

Výběr podle výrobce a typu tiskárny

Značku na tiskárně si přečtete, ale tím vaše technické dovednosti končí? Hledejte svou novou náplň do tiskárny podle dostupných informací. Objednejte si tonery Canon i další typy jednoduše podle těchto propozic a nemůžete šlápnout vedle. Stačí si vybrat z příslušné kategorie produktů to nejlepší.

 

Výběr pro technické antitalenty

Nemáte ani páru, kde by se mohlo nacházet označení tiskárny nebo jste se celým výběrem úspěšně prokousali, ale rádi byste si nechali svou volbu ještě potvrdit? Pak navštivte e-shop TonerPartner.cz kde vám se vším pomohou odborně vyškolení pracovníci. Stačí napsat e-mail nebo zavolat. Potěší vás i široký výběr, doprava zdarma a výhodné ceny všech tonerů.

Ale to není vše. Nemusíte se spoléhat jen na druh originální náplně do tiskáren, ale volit z celé řady levnějších neautorizovaných produktů. Na Toner Partner svým profesionálům i výrobkům věří, takže vám poskytnou navíc i garanci proti poškození tiskárny. A to rozhodně stojí za úvahu, co říkáte?

9
0