full screen background image
Search

Víme kam zajít do výkupu barevného kovu

Říká se, že co Čech, to sběratel. Pokud do této kategorie lidí patříte nebo se vám v kumbále nahromadila úctyhodná sbírka barevného kovu, autobaterií či elektromotorů a dalšího obdobně laděného materiálu, je dobré popřemýšlet po kvalitním a seriózním odběrateli. První volba a rovněž i jediná vede skrze vyšlapanou cestu vedoucí do míst, kde se nad vstupní bránou nachází nápis výkup barevných kovů.

V této oblasti nemá cenu polemizovat a hledat zbytečně nevýhodné kompromisy, rovnou zajeďte k takovému provozovateli, kde se dočkat seriózního přístupu bez jakýchkoliv nekalých praktik. Jedním z takových je i společnost ABK – Benešov s.r.o. A proč se vůbec rozhodnout pro tento výkup? Jaké výhody z toho vyplývají pro koncového zákazníka?

Proč společnost ABK – Benešov s.r.o.

Firma ABK – Benešov s.r.o. provozuje výkup barevný kovů a dalších materiálů teprve od roku 2015, což je v této oblasti spíše výhodou. Tedy za předpokladu, pokud se poučíte z chyb své konkurence, stejně jako to udělali oni v bezprostřední blízkosti svého působiště. Jen těžko naleznete vyšší výkupní ceny, U ABK se celková suma nezaokrouhluje, vždy dostanete tolik, na kolik máte ve skutečnosti nárok.

Vážení probíhá výhradně na nových homologovaných vážicích zařízeních, čímž se řadí mezi špičku ve svém oboru. Žádné manipulace s technikou ani jiné negace, výkup je čistý a s garantovanou přesností. Pokud máte komplikace v podobě většího objemu materiálu, lze se domluvit na odvozu nákladními vozidly společnosti.

Bonusové služby pro klienty navíc

Jak už to u kvalitních podnikatelských seskupení bývá, i zde naleznete rozšiřující služby s přidanou hodnotou. Ta je ukryta v doplňkovém prodeji značkových autobaterií Varta a Banner za nejnižší ceny v rámci celého regionu. Samozřejmě, že tato garance nejnižších cen spadá pouze pro maloobchod. Při objemnějších nákupech prozatím vede konkurence. Zároveň se zde lze domluvit na výkupu a prodeji palet v jakémkoliv stavu. Taková je společnost ABK

45095_360x270

0
0